Hakkımızda

  Travmed , 2003 tarihi itibariyle Türkiye’de ortopedi bölümünde ;  endoskopi ve artroskopi  alanlarında hizmet vermekte olup ;  en iyi hizmeti, konunun hassasiyetinin bilincinde olarak doğru zamanda ve düşük maliyetle sunma çabasıyla Türkiye’deki sağlık hizmetlerinin gelişimine katkıda bulunma amacını öngörmüş bir firmadır.

  Endoskopi ve artroskopi konusunda en iyi çözümleri ulaştırmayı hedefleyen firmamız bayi olarak başladığı bu süreci; yurtdışı kaynaklı tedarik sürecine, yakın dönemde de kendi öz kaynakları ile Türkiye’de kendi endoskopi ve artroskopi ürünlerini geliştirme ve üretimine başlamıştır. Bu konuda kadrosu içinde bulunan tecrübelerinin haricinde, çalıştığı hastanelerin uzmanları ile karşılaşılan sıkıntı ve sorunları da dikkate alarak kendi vizyonunu tayin etmiş bir yapı içindedir.

  Ürün portföyünü gün geçtikçe ama ağır adımlarla pekiştirerek ilerletme yolunu seçmiş olan şirketimiz, süreç içerisinde bağlı bulunduğumuz grup bünyesinde gerçekleşen ve devam eden yatırım ve teknolojik alt yapımızla birlikte tecrübeli kadromuzun birleşmesiyle daha büyük ve ar-ge ağırlıklı üretim hasretimizi giderecektir.

  Sağlık sektöründe Pasifik Grup bünyesinde olan tüm firmalarımız geniş ürün yelpazesi, kaliteli hizmet ve yenilikçi yaklaşımı ile hastalarına ve cerrahlarına en iyi çözümleri sunmaya devam ediyor ve edecektir.  Firmamız ISO 9001 ve ISO 13485 standartlarına göre Kalite Yönetim Sistemi ve Medikal Cihaz Direktifi olan 93/42/EEC kapsamında kaliteli hizmet ve ürün tedariği anlayışını sürdürmektedir.

"Kendimize hizmet alıyormuşçasına; kendimizi sorgulayarak hizmet verme…"